Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6687
Stary 17.02.2011, 10:45
sorki że się wtrące..
Przypomne Ci tylko że jak graliśmy z Anderlechtem i PAO to kibice jak i środowisko wtedy pisało że jest duża szansa na awans i że sa w naszym zasięgu i powinniśmy ich przejść < co prawda z PAO się udało ale wiadomo czemu w LM nie byliśmy> Po 2 Tottencham to wtedy była słaba drużyna nie oszukujmy się bo bardziej wtedy działała nazwa niż to jak grali a i Vitoria Gim. Jak możesz porównywać ja do Bragi skoro wtedy stawialiśmy że ja pykniemy spokojnie?
Nie umniejszam sukcesów naszej drużynie bo takowe są niezaprzeczalne i nie mam zamiaru nikogo tutaj bronić więc spokojnie, chodzi o to że tak naprawdę to JUŻ BYŁO a nasz największy sukces był niemal 10 lat temu a większość tutaj żyje nim jakby był wczoraj.
Skupmy się na Wiśle i pomóżmy jej osiągać jak najwięcej naszym dopingiem a nie kłóćmy się kto co więcej osiągnął

ps Baala a za jakiś po 2 meczu z nami nie zwolniono trenera? i od tamtej pory poszli w górę? i oczywiście zgadzam się z Tobą mamy chyba podobne wnioski
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 17.02.2011 o godz. 10:48.


Odpowiedz cytując