abonament odpada, bo chce mieć kontrole wydatków. Miałem kiedyś abonament i już nigdy go mieć nie będę. Jak białej gorączki dostawałem jak rachunki przychodziły do zapłacenia.
Doładowanie konta w mixie w plusie za 30 zł przedłuża jego wartość o 30 dni. Ale jak nie wykorzystasz kasy, to przechodzi przecież na następny miesiąc.
Więc ładuje rok ( aż mi się skończy umowa w playu ) i mam parę stówek na koncie w plusie do wykorzystania. Tak ?
Co do allegro to ze wszystkich HTC WildFire które tam są - tylko 5 sztuk jest rzeczywiście nowych. Reszta to telefony sprzedawane przez serwisy gsm....a wiadomo że dla nich nowa płyta głowna i założenie obudowy z folią to nie problem..
===
era - 6 lat robili mnie w ciula na abonamencie, więc już tam nigdy nie wrócę
play - jestem od dwóch lat w mixturze, i wiem że oprócz wielu telefonów nic nie mają ciekawego, bo ten ' stan darmowy w play ' tyczy się tylko tych którzy kupią sobie starter w kiosku - a jak człowiek podpisuje z nimi umowę - mixture, kupuje teleofon to....smsy ma dalej po 18 groszy a darmowych minut do play czy z wybranym nr. w play NIE MA ! Więc ja pieprzę taki deal
pomarańcza - pelikan i pantera po 29 złotych co miesiąc. Jedno daje smsy extra a drugie minuty +1200 min z 1 nr co miesiąc - no właśnie. z wybranym numerem z ? Orange ? Czy z innej sieci może być ?
plus - nie rozumiem już ani ich reklam z kabaretem mumio, ani tych tatusiowych, macierzyńskich, plusikowych i bezliku rozmów...Wchodzę w zakładkę bezlik rozmów 30 zł co miesiąc a tu się okazuje że to nie żadna taryfa tylko opcja którą możesz sobie włączyć sms... :|. Więc totalnie nie ogarniam naszego rynku telefonii komórkowych. a chce kupić po prostu do 5/6 stów HTC Wildfire i nie wiem którego dziada wybrać.
Zieloną mordę czy zgniłą pomarańczę ? Co radzicie konkretnie ?
i pytanie zagadka....jaka jest różnica między konkretnymi taryfami w plusie, bo na stronie miną godziny niż człowiek to odgrzebie, a ich wyszukiwarka o kant dupy rozbić:
