Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9462
Stary 17.02.2011, 10:18
Szarny napisał(a):Wyświetl post
Widze ze jestes powaznym graczem skoro grasz u naziemnych po gorszych kursach i płacisz jeszcze ten 12% haracz za to że wogóle tam grasz...

A wracając do meczu to taki z gatunku "no bet". Wszystko jest tu możliwe. Wg. mnie najlepsza opcja to under 2.25, którą i tak zagrałbym tylko za małą stawke, jeśli wogóle. Nieciekawy mecz do obstawiania.


Całkowite przekonanie miał też pewien mieszkaniec Szczecina (chyba Szczecina?), który po półfinale MŚ Hiszpania-Niemcy rzucił się z mostu (przeżył). Ale powodzenia życzę.
Ale straszysz w nocy sobie uswiadomilem,ze chyba zbyt duzo zaryzykowalem ale widzialem jak ktos stawia wiecej ode mnie wiec zaryzykowalem taka kwote.Ja gram u naziemnego bo gram okazyjnie jak jest cos bardzo pewnego z dobrym kursem to ide stawaim pieniadze a do internetowego nie mam zaufania przelac duze srodki bo jak wygral moj kolega to mu nie uznali
Odpowiedz cytując