Ale straszysz

w nocy sobie uswiadomilem,ze chyba zbyt duzo zaryzykowalem ale widzialem jak ktos stawia wiecej ode mnie wiec zaryzykowalem taka kwote.Ja gram u naziemnego bo gram okazyjnie jak jest cos bardzo pewnego z dobrym kursem to ide stawaim pieniadze a do internetowego nie mam zaufania przelac duze srodki bo jak wygral moj kolega to mu nie uznali