Siwy_89 napisał(a):

ja się przejechałem w ostatni weekend tymi wspaniałymi autostradami, tyle że na Zachodzie.

Nic dziwnego, że Niemcy mają darmowe autostrady ;-) Mogliby sobie dostosować ilość pasów ruchu do natężenia na drodze, bo stanie w korkach co 200 km do przyjemności nie należy ;-)
|
Pewnie dlatego u nas jeżeli będą, będą płatne żeby sie nie denerwować stojąc w korkach na autostradzie.

Ten cudak to jednak yntelygentna bestia.