Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11760
Stary 17.02.2011, 09:59
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
ja się przejechałem w ostatni weekend tymi wspaniałymi autostradami, tyle że na Zachodzie.




Nic dziwnego, że Niemcy mają darmowe autostrady ;-) Mogliby sobie dostosować ilość pasów ruchu do natężenia na drodze, bo stanie w korkach co 200 km do przyjemności nie należy ;-)
Pewnie dlatego u nas jeżeli będą, będą płatne żeby sie nie denerwować stojąc w korkach na autostradzie. Ten cudak to jednak yntelygentna bestia.
Hej Nasz TS !!