Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8067
Stary 17.02.2011, 09:17
Sardyn napisał(a):Wyświetl post
Mozna wziasc Optimum i w opcjach dodatkowych pakiet sportowy (C+Sport,Sport2 i Gol). Umowa minimum 22 miesiace - wychodzi 70 zl miesiecznie.
I do tego dają dwa osobne moduły? Jeśli tak to można kogoś poszukać i na pół płacić inaczej się nie opłaca..
Odpowiedz cytując