Sardyn napisał(a):

|
Mozna wziasc Optimum i w opcjach dodatkowych pakiet sportowy (C+Sport,Sport2 i Gol). Umowa minimum 22 miesiace - wychodzi 70 zl miesiecznie.
|
I do tego dają dwa osobne moduły? Jeśli tak to można kogoś poszukać i na pół płacić inaczej się nie opłaca..