WCracow napisał(a):

|
Kolejną rzecza jest ta renoma Wisly. No sorry ale jezdze po Europie i sprawdzam wlasnie znajomosc polskich zespołow. 1-wsze co odpowiedza ludzie starszej daty z Europy to wiadomo - lata 70 i 80. Boniek, Deyna ... gdy spytalem sie o w miare nowsze czasy odpowiedz byla - Widzew, Legia, Lech. Spytalem o Wisle .... odpowiedz - "nie znam". Popytalem mlodsze pokolenie, ktore teraz ma 18-25 lat. Na pytanie o kluby z Polski odpowiedz brzmiala z lekkim pytaniem " Legia, Lech?". Po spytaniu o klub Wisla Krakow ludzie zastanawiali. Pomagam i podaje np. Zwyciestwo z barca 1:0 i Schalke 4:1. Odpowiedz -> " cos kojarze ale malo efektywnie". TAKA JEST PRAWDA. W Europie nie znaja klubu Wisla Krakow, bo pojedynczy wyskok nie robi z Nas wielkiego zespolu.
|
A to pytałeś za granicą miasta czy województwa?
Jednorazowy wyskok?
sezon 1998/1999:
Newtown (0:0, 7:0); Trabzonspor (5:1, 2:1); Maribor (2:0, 3:0); AC Parma (1:1, 1:2)
Sam Trabzonspor miał nam nawrzucać 5:0!
sezon 2000/2001:
Zeljeznicar Sarajewo (0:0, 3:1); Real Saragossa (1:4, 4:1 k); FC Porto (0:0, 0:3)
sezon 2001/2002:
Skonto Ryga (2:1, 1:0); FC Barcelona (3:4, 0:1); Hajduk Split (2:2,1:0); Inter Mediolan (0:2, 1:0)
Gdyby Szymkowiak nie wycelował w poprzeczkę z wolnego...
sezon 2002/2003:
Glentoran Belfast (2:0, 4:0); NK Primorje (2:0, 6:1); AC Parma (1:2, 4:1); Schalke 04 Gelsenkirchen (1:1, 4:1); Lazio Rzym (3:3, 1:2)
Gdyby Żurawski nie strzelał na siłę...
sezon 2003/2004:
Omonia Nikozja (5:2,2:2); RSC Anderlecht (1:3,0:1); NEC Nijmegen: (2:1,2:1); Vålerengens IF: (0:0,0:0-po rzutach karnych 3:4)
sezon 2004/2005:
Georgia Tbilisi (8:2,3:0); Real Madryt (0:2,1:3); Dinamo Tbilisi (4:3,1:2)
sezon 2005/2006:
Panathinaikos Ateny (3:1,1:4pd); Vitória Guimarães (0:3,0:1)
Zobaczymy co pokaże Lech... ówczesną Vitorie można porównać do obecnej Bragi
sezon 2006/2007:
SV Mattersburg; Iraklis Saloniki; Blackburn Rovers F.C.; FC Basel
sezon 2008/2009:
Beitar Jerozolima (1:2, 5:0); FC Barcelona (0:4, 1:0); Tottenham Hotspur (1:2, 1:1)
Kolega pewnie powie że Tottenham był cienki?
sezon 2009/2010:
Levadia Tallinn - praktycznie nie wiadomo o co poszło, ale już wtedy widać było, że Wisła to nie zespół. Niektórzy zawodnicy mieli już dość swojego towarzystwa i z chęcią zmienili klimat. W lidze ciułali punkty, choć każdy pamięta, że trzeba było nad nimi stać z batem żeby był wynik... bo gry nie było cały rok!
sezon 2010/2011:
Qarabağ Ağdam - totalne nieporozumienie personalne i brak jakiegokolwiek przygotowania przed sezonem!
Jeśli chodzi o Valerengę i Dynamo Tibilisi... traktuję to jako niespodziankę... tak jak my ogrywaliśmy Trabzonspor, Schalke, Saragossę i Parmę tak oni ograli nas!
Piszesz, że Lech jest na fali i wygrywa... tylko popatrz na składy Lazio, Barcelony, Tottenhamu, Parmy, Interu, Schalke gdy grali z nami... nikt nie przyjeżdżał drugim, a tym bardziej czwartym składem, a popatrz na skład Juventusu w pucharach i porównaj go ze składem w lidze! Mogę co najwyżej honor oddać za Manchester City... fakt mecz u siebie poprostu wyszedł.
WCracow napisał(a):

|
Wisla gromila Parme? To żeś teraz pojechal czlowieku <hahaha>. Gdyby nie szczesliwy gol kosowskiego z wolnego skonczyloby sie na 0:1 i odpadnieciu Wisly.
|
Potem wpadły jeszcze 3 przypadkowe gole... innym razem z PAO szczęście się odwróciło, takie życie.
A co niby Wisła była dużo lepsza aniżeli Beitar czy Iraklis?
WCracow napisał(a):

|
Remis z tottenhamem? Sukces? Wtedy ten klub byl w takim kryzysie, że wygrywaly z nim zespoly typu West Brom w Anglii po 3:0. Byli na przed ostatnim miejscu w lidze i Nasz remis i pozniej porazka z nimi to raczej dalbym do kolumny "wstyd i niewykorzystana szansa".
|
Czy wstyd? Nie powiedział bym... a niewykorzystana szansa... no ale los się musiał odmienić za te farciarskie bramki z Parmą, Schalke, Lazio, Barceloną i Bóg wie jeszcze kim.
WCracow napisał(a):

|
Nastepny user pisze o farcie klubow typu Karabach, Levadia, Valerenga, Terek, Tibillisi. Dobrze sie czujesz? BYLI LEPSI -> wygrali! I taka jest prawda. Jeszcze napisz, że Wisla spokojnie rozgromilaby Levadie tylko ona miala farta. Zlituj sie!
|
Czegoś tu kur... nie rozumiem!? My dostajemy w piz... zasłużenie, ale wygrywamy farciarskimi bramkami!?
Skoro my wyeliminowaliśmy micniejszych i możniejszych fartem, czyli też pechowo powinniśmy odpadać! Sprawiedliwość jakaś powinna być!
WCracow napisał(a):

|
Tacy kibice zza granicy mowia albo Widzew albo Legia ( przeszlosc ) albo Lech ( terazzniejszosc ).
|
Widzewa nawet JP II nie znał
