Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sardyn
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2005
Offline
#
8066
17.02.2011, 08:45
Mozna wziasc Optimum i w opcjach dodatkowych pakiet sportowy (C+Sport,Sport2 i Gol). Umowa minimum 22 miesiace - wychodzi 70 zl miesiecznie.
Sardyn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sardyn
Znajdź inne posty napisane przez Sardyn