Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8065
Stary 17.02.2011, 08:40
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Na chwilę obecną Cyfra może okazać się jedną z najtańszych platform na rynku. Od miesiąca czy dwóch biorąc cyfrę możesz zdecydować się na opcje multiroom która teraz wygląda tak że dostaje się DWIE pełnoprawne karty abonenckie. W skrócie możesz się dogadać z babci, mamą, sąsiadem że bierzecie abo i płacicie na pół.

W tym momencie są to dwie karty, a nie tak jak było jakieś moduły które trzeba było ładować co 6 godzin. Myślę że za jakieś 45 zł na głowę możesz mieć C+ i OS. I wszystkie mecze w tv.
Ja właśnie muszę ładować co 6h ale teraz płacę 45zł i mam canal sport, a teraz wg. tej strony http://www.cyfraplus.pl/cyfra_oferta.html#pakiet2 żeby mieć canal+sprt trzeba wykupić najdroższy pakiet
Odpowiedz cytując