Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17367
Stary 17.02.2011, 08:12
trzeba było sobie kupić helikopter...
przestańcie zaśmiecać temat,
dzisiaj w GK wywiad z Basałajem, w którym poruszane są m.in. kwestie stadionu, niestety są to same ogólniki.
Odpowiedz cytując