DDP napisał(a):

|
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.
|
Tak mamy kompleksy, jak Ci się żyje lepiej z taką myślą to wkręcaj sobie taką fazę dalej

Bez pozdrowień.