Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20841
Stary 17.02.2011, 00:36
Tylko,że wtedy i tak będziesz musiał ładować konto co miesiąc po 50zł albo po 30zł aby mieć ważność konta

W Plusie w miksie musisz zasilać telefon co miesiąc wybraną kwotą(30 najniższa) co po każdym zasileniu przedłuża ci ważność konta o 30 dni. Więc nie nagromadzisz gotówki na koncie chyba że nie będziesz dzwonił albo bardzo mało Zasilenia mniejsze jak kwota w umowie nie przedłużają ważności konta. Cena przy kwocie 30zł co miesiąc telefon HTC Wildfire kosztuje 369zł przy zasileniu co miesiąc 50zł koszt telefonu to 70zł.

A jak bys wziął abonament na osobę prywatną za 29zł to telefon HTC dostaniesz za 500zł. (12mieisęcy)

Kup telefon na allegro za 700 zł masz nówke bez simlocka na 24miesięcznej gwarancji


W Orange pewnie podobnie może kwoty nieco inne.

PS. Siostra się z miksa szybciutko wyleczyła jak zapłaciła kare 700zł za 2 dniowe opóźnienie doładowania
Ostatnio edytowane przez harimata : 17.02.2011 o godz. 00:39.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !
Odpowiedz cytując