|
Po co piszecie takie rzeczy na forum, ktoś wam robi przysługę, a wy mu możecie takim pisaniem bzdur narobić poważne problemy w pracy. I potem będziecie płakać, jak już nie będą szli na rękę typu odpuszczenie jak ktoś nie ma legitki, albo starego karnetu itd. ...
|