Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#648
Stary 16.02.2011, 23:01
Po co piszecie takie rzeczy na forum, ktoś wam robi przysługę, a wy mu możecie takim pisaniem bzdur narobić poważne problemy w pracy. I potem będziecie płakać, jak już nie będą szli na rękę typu odpuszczenie jak ktoś nie ma legitki, albo starego karnetu itd. ...
Odpowiedz cytując