Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6375
Stary 16.02.2011, 22:48
Odin napisał(a):Wyświetl post
Moge spytać po co Ci avatar z tym chłopaczkiem skoro nawet piłki nie zdążył kopnąć ?
Twoje pytanie jest tu tak potrzebne jak kierunkowskaz przy taczkach... Jak tak bardzo chcesz wiedzieć to wyślij priv.Ostatnie 5 postów do wyje..nia.

Ostatnio edytowane przez przemo : 16.02.2011 o godz. 23:23.
Odpowiedz cytując