Odin napisał(a):

|
Moge spytać po co Ci avatar z tym chłopaczkiem skoro nawet piłki nie zdążył kopnąć ?
|
Twoje pytanie jest tu tak potrzebne jak kierunkowskaz przy taczkach... Jak tak bardzo chcesz wiedzieć to wyślij priv.Ostatnie 5 postów do wyje..nia.