Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2374
Stary 16.02.2011, 22:02
Skoro zdaniem wielu ktoś kto kibicuje Wiśle i Cracovii nie jest kibicem Wisły, to co się boicie o opinię o kibicach Wisły na podstawie jego wypowiedzi?

Pisze, jak pisze, regulaminu nie złamał.

Jeśli kogoś irytuje - polecam tą opcję pod jego nickiem:
Odpowiedz cytując