|
Panowie, nie podniecajcie się.W temacie "Europejskie puchary..." wpisują sie fani Wisły, czasami fani Amiki, czasami Legii. Swoje poglądy wyraża też wiktorpiekarski i WCracow, ale nikogo nie obraża (no chyba, że uznamy, że napisanie "kibicuję też Cracovii" jest obrazą). Wtedy jednak trzeba byłoby zbanować fanów Amiki i Legii. Przypominam, że jeden z fanów Polonii-Groclinu został zbanowany dopiero wtedy gdy obrażał pilkarzy Wisły.
To samo może stac się z innymi, ale gdy złamią regulamin.
Póki co, są pod obserwacją
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|