Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2372
Stary 16.02.2011, 21:39
Czegoś tu nie rozumiem. Gość wypisuje takie rzeczy, a posty jak wisiały tak wiszą, facet dalej nie ma bana. Niekiedy za tysiąckroć mniejsze przewinienia wlepiano nawet półroczne bany, a w tym przypadku? Przecież to zasługuje tylko i wyłącznie na perm! Co jest? Gdzie są modzi? Czy poziom forum aż tak sięgnął dna, żeby nie reagować na takie wpisy? Przecież ludzie to czytają i wyrabiają sobie opinie ! Halo panowie modzi, budzimy się !

E. Mam nadzieję, że ktoś przeczyta wypociny tego dzieciaka i w końcu go odpowiednio nagrodzi. Błagam !!

Gościu... Ty jesteś kosmitą..Ty nic nie czaisz.
Ostatnio edytowane przez fialo : 16.02.2011 o godz. 21:49.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując