Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6681
Stary 16.02.2011, 21:01
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie Liverpoolu - kryzys był spowodowany błędami popełnianymi przez Roya Hodgsona, od czasu przejęcia ekipy przez Kenny Dalglisha możeny zaobserować znaczącą poprawę gry czego uwieńczeniem był tryumf nad Chelsea.

Wracając do Groclinu - tak to był fart. Tak jak farta miała Leviadia, Valenernga, Dynamo czy Karabach jak i my z Schalke czy Parmą. Schalke nie wiedziało czego im potrzeba do awansu? Wiedziało. Odpadło? Odpadło Ergo Wisła>Schalke? No proszę... Za to Lech zremisował z Juve B i to też dość szczęśliwie, nie umniejszam im sukcesów, ale to dalej pojedyncze wyskoki, dlatego stawianie ich ponad Wisła jest śmieszne, gdyż co najwyżej możn to zrównać. Drugiego meczu z City nie będę komentował, bo dwie bramki dla Lecha padły po mega farcie. Gdy polska ekipa wygrywa z kimś z Premiership - tak to jest fart, gdy polski klub przegrywa z Czeczenami, Gruzinami czy Kazachami - tak to jest fart, tylko w drugą stronę.
Ale ja nie umniejszalem sukcesow Wisly z sezonu gdy gromili Parme i mieszali z blotem Schalke!!! napisalem ,ze nie jest wyczynem ograc Panathinaikos skoror w rewanzu i tak sie przegrywa sukcesem jest ogranie Barcelony mimo porazki i odpadniecia bo Barcelona to uznana firma i mozna latami wspominac a kolega jeden napisal jaki to sukces ograc Panathinaikos mnie zal odpadniecia w rewanzu i chcialbym wymazac z pamieci ten dwumecz ale nie da sie .
Odpowiedz cytując