|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice
Offline
|
#6679

16.02.2011, 20:49
|
WCracow napisał(a): 
@fialo
Olsnij mnie swoja wiedza na temat Wisly i LEcha w europejskich pucharach ....Czekam co madrego napiszesz, bo na razie osmieszyles sie wypisujac glupie zdanie, ktore nic nie wnosi do tematu i obraza np. MNIE. Nawet nie napisales zadnego POWODU, dla ktorego wypisujesz takie bzdety :|
|
To WCracow to od Wielka Cracovia ?
|
|