Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1907
Stary 16.02.2011, 20:46
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:



Zdjęcia:
http://www.konwiktorska6.pl/index.ph...wiecej&news=56

Film:
http://www.facebook.com/video/video....06130476122260
Pierwsze skojarzenie .... czyżby http://www.cyrk-korona.com.pl/ planowal zostać cyrkiem stacjonarnym
Odpowiedz cytując