Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice
Offline
#
1907
16.02.2011, 20:46
emj10
napisał(a):
Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:
Zdjęcia:
http://www.konwiktorska6.pl/index.ph...wiecej&news=56
Film:
http://www.facebook.com/video/video....06130476122260
Pierwsze skojarzenie .... czyżby
http://www.cyrk-korona.com.pl/
planowal zostać cyrkiem stacjonarnym
Miro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Miro
Znajdź inne posty napisane przez Miro