Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6674
Stary 16.02.2011, 20:20
panie Piekarski, jesteś jeszcze baardzo mlodym kibicem, w Twoim przypadku tzw. poprawność polityczna to przegięcie w drugą stronę dla fanatyzmu kibicowskiego
nie masz racji w większości tematów w tej dyskusji i z każdym postem coraz bardziej się pogrążasz więc zastanów się dłużej nad kolejnym postem albo odpocznij chwilę
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując