Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków
Offline
#
6673
16.02.2011, 20:17
fialo
napisał(a):
HAHAHHAHAHAHHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHA
Przepraszam nie mogłem. Co to się dzieję.. Dziadek Cię chyba trochę w chuja robi
To kibicujesz obydwu, czy 'wygraliśmy' ? Bo się coś mieszasz w zeznaniach? Czyli w obecnej chwili komu bardziej kibicujesz, kto bardziej potrzebuje punktów ?
Ja .......ę, skąd się takie wynalazki biorą... Skąd ?
Bedzie mecz derbowy wtedy zdecyduje za kogo bardziej trzymac kciuki do tego czasu sporo sie zmieni mam nadzieje,ze Wisla liderem bedzie a Cracovia na 14 miejscu.
wiktorpiekarski
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez wiktorpiekarski