Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6673
Stary 16.02.2011, 20:17
fialo napisał(a):Wyświetl post
HAHAHHAHAHAHHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHA

Przepraszam nie mogłem. Co to się dzieję.. Dziadek Cię chyba trochę w chuja robi To kibicujesz obydwu, czy 'wygraliśmy' ? Bo się coś mieszasz w zeznaniach? Czyli w obecnej chwili komu bardziej kibicujesz, kto bardziej potrzebuje punktów ?

Ja .......ę, skąd się takie wynalazki biorą... Skąd ?
Bedzie mecz derbowy wtedy zdecyduje za kogo bardziej trzymac kciuki do tego czasu sporo sie zmieni mam nadzieje,ze Wisla liderem bedzie a Cracovia na 14 miejscu.
Odpowiedz cytując