wiktorpiekarski napisał(a):

|
Ok to ciesz sie dalej ze wygralismy z Panathinaikosem jeden mecz Legia przynajmniej ich wyeliminowala z pucharu uefa 2-4 i 2-0 bodajze bylo.Polonia w walce o LM z Panathinaikosem tez byla na styku 1-2 i 2-2 ale jakos kibice Poloni Warszawa nie podniecaja sie tym;]
|
Ośmieszasz się. Po prostu ośmieszasz. Jak dla mnie to my w Atenach przegraliśmy 3:2 i awansowaliśmy do LM, tylko że nie w praktyce
