Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 16.02.2011, 20:15
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Za żadne skarby bym tego nie obejrzał drugi raz, a Melikosna z tego co pamiętam chciał pochwalić ale nie dali mu dojść do głosu.
Iwan faktycznie nie krytykował transferów Wisły za to robili to zagorzali Legioniści Stanowski i Zarzeczny mówili, że transfery jakich dokonuje Wisła to nieporozumienie.
Ok koniec off topu z mojej strony.
W sumie można by było też Wisłę reklamować w którymś z kanałów sportowych. Bodaj na Orange Sport był pokazywany kiedyś spot reklamowy Cracovii.
O ten:
http://www.youtube.com/watch?v=J3e5n...eature=related
Poza tym zauważyliście, że w reklamie Neostrady "Serce i Rozum" oglądają mecz Wisły?
Odpowiedz cytując