westersyl napisał(a):

|
Za żadne skarby bym tego nie obejrzał drugi raz, a Melikosna z tego co pamiętam chciał pochwalić ale nie dali mu dojść do głosu.
|
Iwan faktycznie nie krytykował transferów Wisły za to robili to zagorzali Legioniści Stanowski i Zarzeczny mówili, że transfery jakich dokonuje Wisła to nieporozumienie.
Ok koniec off topu z mojej strony.
W sumie można by było też Wisłę reklamować w którymś z kanałów sportowych. Bodaj na Orange Sport był pokazywany kiedyś spot reklamowy Cracovii.
O ten:
http://www.youtube.com/watch?v=J3e5n...eature=related
Poza tym zauważyliście, że w reklamie Neostrady "Serce i Rozum" oglądają mecz Wisły?

