Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6671
Stary 16.02.2011, 20:14
filemon napisał(a):Wyświetl post
Ej, człowieku. Ogarnij się :O :O :O
Wygraliśmy z nimi w pierwszym meczu tyle co oni z nami w podstawowym czasie, i Ty mowisz ze wysoko wygrali?

Zdanie pogrubione mnie znokautowało. No tak, awans do LM to faktycznie nic. A Panathinaikos to niszowy klub nic nie mówiący żadnemu kibicowi

kończ waść, wstydu oszczędź.

Wiktorze Piekarski i psie Sabo - nie idźcie tą drogą!
Ok to ciesz sie dalej ze wygralismy z Panathinaikosem jeden mecz Legia przynajmniej ich wyeliminowala z pucharu uefa 2-4 i 2-0 bodajze bylo.Polonia w walce o LM z Panathinaikosem tez byla na styku 1-2 i 2-2 ale jakos kibice Poloni Warszawa nie podniecaja sie tym;]
Odpowiedz cytując