Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6667
Stary 16.02.2011, 20:05
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
.Mam prawo kibicowac kazdej krrakowskiej druzynie i nie wstydze sie tego chce zeby Krakow pilkarsko byl silny od zawsze kibicowalem kazdej krakowskiej druzynie pewnie zaraz zapytasz komu w derbach kibicuje -kibicuje tej krakowskiej druzynie ktora bardziej potrzebuje punktow w obecnej sytuacji.

Wygralismy z koniczynami ok super ale przegralismy wysoko w rewanzu tez wkurzyl mnie sedzia ale to tylko jeden mecz wiec czy msie podniecac ze grecki klub ogralismy a pozniej odpadlismy
;/?
HAHAHHAHAHAHHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHA

Przepraszam nie mogłem. Co to się dzieję.. Dziadek Cię chyba trochę w chuja robi To kibicujesz obydwu, czy 'wygraliśmy' ? Bo się coś mieszasz w zeznaniach? Czyli w obecnej chwili komu bardziej kibicujesz, kto bardziej potrzebuje punktów ?

Ja .......ę, skąd się takie wynalazki biorą... Skąd ?
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując