wiktorpiekarski napisał(a):

.Mam prawo kibicowac kazdej krrakowskiej druzynie i nie wstydze sie tego chce zeby Krakow pilkarsko byl silny od zawsze kibicowalem kazdej krakowskiej druzynie pewnie zaraz zapytasz komu w derbach kibicuje -kibicuje tej krakowskiej druzynie ktora bardziej potrzebuje punktow w obecnej sytuacji.
Wygralismy z koniczynami ok super ale przegralismy wysoko w rewanzu tez wkurzyl mnie sedzia ale to tylko jeden mecz wiec czy msie podniecac ze grecki klub ogralismy a pozniej odpadlismy ;/?
|
HAHAHHAHAHAHHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHA


Przepraszam nie mogłem. Co to się dzieję.. Dziadek Cię chyba trochę w chuja robi

To kibicujesz obydwu, czy 'wygraliśmy' ? Bo się coś mieszasz w zeznaniach? Czyli w obecnej chwili komu bardziej kibicujesz, kto bardziej potrzebuje punktów ?
Ja .......ę, skąd się takie wynalazki biorą... Skąd ?