Tiry już nie stoja an granicy chyba od kilku tygodni ,no ale jak sie nie ma czego przyczepić to trzeba pisać w kółko to samo..W sporze miedzy Japonia a Rosją nie za bardzo wiem kto ma wiecej racji ,wiec sie nei bede wypowiadal pozatym mało mnie to obchodzi. To ,że sie rzekomo pojawila bombaw obwodzie kalinnigradzkim jest wg ciebie rownoznaczne z tym ,że ja niebawem zrzuca na Polske ? Co do Łukaszenki to Sikorski tez dobrych kilka dni temu ,na forum UE twardo sie wypowiedzial ,że czas poblazania dla Łukaszenki sie skonczyl ,no i Tusk z tego co pisali zaprotestowal wobec UE dwoch predkosci ,tej z Euro i bez.
Co do bączków to bedzie temat zastepczy dla Pisowcow, dzis najwiekszy lizus prezesa,Błaszczak,zwołal z tego powodu konferencje prasowa i z grobowa mina opowiadal jak sprawa bączków jest dla Polaków wazna