Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11753
Stary 16.02.2011, 19:53
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Biuro PO ?
Może koledzy Mira i Rycha. 6 samochodów to faktycznie bardzo dużo.
6 samochodów na 6 parkujących tam. Mała firma na Woli Justowskiej. Za teksty o PO w takim temacie, to, ech...
Cytat:
Ciekawe gdyby porównać stan posiadania samochodów mieszkańców Włoch i Polski, ciekawe co by sie okazało ? Przebilibyśmy ich chyba ściąganym z Niemiec szrotem i klepanym w warsztatach na miejscu.
Nie, Włosi na pewno byliby wyżej.


Cytat:
Od kiedy Włochy to jeden z najbogatszych krajów Europy ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/G8

Choć jeśli dla ciebie Włochy to kraj średniozamożny to rzeczywiście Polskę można nazwać krajem biednym i zacofanym. A pozostałe 3/4 świata biedniejsze od nas, to już brakuje mi określeń...

Cytat:
Chyba raczej ten biedniejszy z którego obywatele wyjeżdżali/ją za chlebem po całym świecie i Europie też. Bardzo dużo ich np. w Niemczech i to nie turystycznie, a Niemców jakoś mało we Włoszech. Chyba tylko jako dyrektorzy, albo turyści .
Autostrady tez pewnie porównywałeś ? Stopa życiowa w tym nienajbogatszym kraju UE tez taka sama jak w Polsce ?
Ja nie twierdzę, że Polska ma podobny poziom życia do Włochów. Mówię tylko, że bieda jest wszędzie. Nie rozumiem tylko dlaczego przykłady bogactwa w Polsce, od razu odrzucasz jako "PO", a przykłady biedy uważasz za wykładnik naszego poziomu życia.

Cytat:
Zaręczam Ci, ze obszar patologi i nędzy jest w Polsce o wiele wiekszy niż we Włoszech. Stopa życiowa w Polsce jest bardzo niska. Temat np. o głodnych dzieciach w Bieszczadach nie wziął sie z niczego. Zresztą w miastach też nie jest najlepiej. Stare odrapane kamienice wielu miast i patologia, głodne dzieci to cos co nie obejrzy sie w telewizji propagandy sukcesu tow. Waltera.
Podobnie jest w każdym większym kraju na świecie. Wspomniane już Włochy, USA, Francja, Hiszpania.

Tak jak mówię, nie twierdzę że jesteśmy na podobnym poziomie co te kraje. Twierdzę jedynie, że nie jesteśmy w dupie jak próbujesz to tutaj przedstawić.
Cytat:
Jest lepiej niż w Albanii, Rumunii czy Bułgarii, ale tylko tyle.
Chorwacji, Serbii, Czarnogóry. Podobny poziom do Węgier, Czech, Słowacji, krajów Bałtyckich, lepiej niż w Rosji (nie licząc dwóch, trzech bogatych miast). Że o innych kontynentach nie wspomnę.
Ddf