Filippo123321 napisał(a):

Jakimi potentatami? Iraklisem? :E :E
filemon, to chyba zyje jednym meczem z Barceloną, ktory nic nam nie dal :E A o Karabach itd. zapomina.
|
Jak jarasz się wygraną Lecha z Salzburgiem, to równie dobrze nasza wygrana z Iraklisem czy Beitarem.
Barcelona, remis z tottenhamem, niemal awans zabrany przez rileya z panathinaikosem itd.
Co z tego ze nie dal?
Wy nie jesteście obiektywni właśnie

Porównujecie ich fuks z MC, remisiki z Juve, pokonanie drużyn w kryzysie i przejście ogórków do zwycięstw z Schalke, Saragossa, Barca, Parma, Baselem, Panathinaikosem remisami z Tottenhamem czy Lazio.
Przypominam, że pechowe 3:4 z Barcą również nie jest złym wynikiem, choć punktów nie daje.
http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E
E:
Gwiaździsty napisał(a):

|
Kolejny nawiedzony kłamca co nie zna kompletnie historii Wisły. Żałość bierze jak się czyta takie wypociny. Amika zwana przez niektórych Lechem nie dorasta nam nawet do pięt jesli sie porówna dotychczasowe dokonania obu klubów w europejskich pucharach.
|
Święta prawda
