Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6662
Stary 16.02.2011, 19:38
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Jakimi potentatami? Iraklisem? :E :E

filemon, to chyba zyje jednym meczem z Barceloną, ktory nic nam nie dal :E A o Karabach itd. zapomina.
Jak jarasz się wygraną Lecha z Salzburgiem, to równie dobrze nasza wygrana z Iraklisem czy Beitarem.
Barcelona, remis z tottenhamem, niemal awans zabrany przez rileya z panathinaikosem itd.
Co z tego ze nie dal?
Wy nie jesteście obiektywni właśnie Porównujecie ich fuks z MC, remisiki z Juve, pokonanie drużyn w kryzysie i przejście ogórków do zwycięstw z Schalke, Saragossa, Barca, Parma, Baselem, Panathinaikosem remisami z Tottenhamem czy Lazio.
Przypominam, że pechowe 3:4 z Barcą również nie jest złym wynikiem, choć punktów nie daje.

http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E

E:
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Kolejny nawiedzony kłamca co nie zna kompletnie historii Wisły. Żałość bierze jak się czyta takie wypociny. Amika zwana przez niektórych Lechem nie dorasta nam nawet do pięt jesli sie porówna dotychczasowe dokonania obu klubów w europejskich pucharach.
Święta prawda
Ostatnio edytowane przez filemon : 16.02.2011 o godz. 19:50.
Odpowiedz cytując