Panowie nie burzcie sie, bo to co mowi kolega wyzej to prawda.
Mielismy jeden dobry sezon w Europie i to tyle. Nic wiecej nie osiagnelismy. Porazki z Levadia, Karabchem, Tbilisi, Valerenga czy Guimaraes pamieta chyba kazdy. A jaka porzadna druzyne, nie liczac wspomnianego sezonu z Schalke i Parmą?
Mozna nie lubic Lecha, ale troche obiektywizmu nalezy zachowac. Kolejny sezon grają super w pucharach (wlasciwie trzeci sezon, bo gdyby lepiej strzelali karne, to tez graliby w grupie). Wyjsc z grupy z Juventusem i City to jest sukces i nie ma co go umniejszac. Wczesniej sezon gdzie potrafili wygrac na wyjezdzie z Feyenordem i takze wyjsc z grupy.
Gdzie nam w pucharach do nich.
Cytat:
|
Zapominasz o awansie do PUEFA i dobrych rezultatach z niektorymi potentatami w eliminacjach.
|
Jakimi potentatami? Iraklisem? :E :E
filemon, to chyba zyje jednym meczem z Barceloną, ktory nic nam nie dal :E A o Karabach itd. zapomina.