wiktorpiekarski napisał(a):

Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem ale zrobie ksero i przed meczem z Ruchem pokaze jak ktos chce bo bede na tym meczu
|
Widze ze jestes powaznym graczem skoro grasz u naziemnych po gorszych kursach i płacisz jeszcze ten 12% haracz za to że wogóle tam grasz...
A wracając do meczu to taki z gatunku "no bet". Wszystko jest tu możliwe. Wg. mnie najlepsza opcja to under 2.25, którą i tak zagrałbym tylko za małą stawke, jeśli wogóle. Nieciekawy mecz do obstawiania.
wiktorpiekarski napisał(a):

|
To moj ostatni post zeby nie zasmiecac tematu ,kazdy gra jak chce ja skoro zagralem grubo to chyba musze miec przekonanie o wygranej?.
|
Całkowite przekonanie miał też pewien mieszkaniec Szczecina (chyba Szczecina?), który po półfinale MŚ Hiszpania-Niemcy rzucił się z mostu (przeżył). Ale powodzenia życzę.
