Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9458
Stary 16.02.2011, 19:24
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem ale zrobie ksero i przed meczem z Ruchem pokaze jak ktos chce bo bede na tym meczu
Widze ze jestes powaznym graczem skoro grasz u naziemnych po gorszych kursach i płacisz jeszcze ten 12% haracz za to że wogóle tam grasz...

A wracając do meczu to taki z gatunku "no bet". Wszystko jest tu możliwe. Wg. mnie najlepsza opcja to under 2.25, którą i tak zagrałbym tylko za małą stawke, jeśli wogóle. Nieciekawy mecz do obstawiania.

wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
To moj ostatni post zeby nie zasmiecac tematu ,kazdy gra jak chce ja skoro zagralem grubo to chyba musze miec przekonanie o wygranej?.
Całkowite przekonanie miał też pewien mieszkaniec Szczecina (chyba Szczecina?), który po półfinale MŚ Hiszpania-Niemcy rzucił się z mostu (przeżył). Ale powodzenia życzę.
Odpowiedz cytując