Cytat:
|
Tzn., ze rozmawiałeś z idiotami. Wystarczy przeczytać składy z tego meczu. Grali tylko bez Messiego, najmocniejszym składem.
|
Z kim tu dyskutować. Szkoda klawiatury i nerwów. Nie ma co umniejszać tamtemu zwycięstwu nad FC Barceloną, bo może w pierwszym meczu uległa Wisła 0-4 ale w rewanżu przeciwko pierwszemu 'garniturowi' z Camp Nou Wiślacy wygrali i to jest niezaprzeczalny fakt. Dyletantom mówimy STOP.
