Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6659
Stary 16.02.2011, 19:11
Cytat:
Tzn., ze rozmawiałeś z idiotami. Wystarczy przeczytać składy z tego meczu. Grali tylko bez Messiego, najmocniejszym składem.
Z kim tu dyskutować. Szkoda klawiatury i nerwów. Nie ma co umniejszać tamtemu zwycięstwu nad FC Barceloną, bo może w pierwszym meczu uległa Wisła 0-4 ale w rewanżu przeciwko pierwszemu 'garniturowi' z Camp Nou Wiślacy wygrali i to jest niezaprzeczalny fakt. Dyletantom mówimy STOP.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując