@
fialo
Olsnij mnie swoja wiedza na temat Wisly i LEcha w europejskich pucharach ....Czekam co madrego napiszesz, bo na razie osmieszyles sie wypisujac glupie zdanie, ktore nic nie wnosi do tematu i obraza np. MNIE. Nawet nie napisales zadnego POWODU, dla ktorego wypisujesz takie bzdety :|