Do normalnych - nie ma co nawet wchodzić w dyskusję z takimi pajacami. Nie warto, nie zrozumieją.
Amiczka odpadnie ze słabiutką Bragą, później będzie tylko gorzej, walka o utrzymanie.
Co się dzieje, amikowcy się rozplenili nawet na TWSD...
E. Koleżko, śledzę Twoje wpisy i nie zamierzam się wdawać w dyskusję z Tobą, wybacz nie ten poziom. Skoro tak lubisz się onanizować meczami Amicii Poznań to Twój problem, ale rób to w zaciszu własnym domowym, nie na forum Wisły Kraków. Zresztą Twój nick nie pozostawia mi złudzeń. Skoro uważasz, że Wisły w Europie nie rozpoznają to ja nie mam pytań. Spacerując po plażach Bułgrii, Tunezji, Turcji nieraz pierwszymi słowami po pytaniu - "Poland?", były "Wisła Kraków"? To tyle z mojej strony, polecam jakiś dobry krem do rąk jeżeli jutro wygra amiczka. Twój tekst o Barcelonie jest gwoździem do trumny Twojej wiarygodności chłopaczku. Poza tym radzę zmienić znajomych, bo wnoszę, że zbyt wielkiego poziomu intelektualnego sobą nie prezentują.. Może jak przejdziecie do starszaków się coś poprawi
