Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11749
Stary 16.02.2011, 18:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post

70% respondentów uważa że jest źle a będzie gorzej w ciągu kilku lat. W Unii nie będziemy mieli nic do gadania bo nie jesteśmy w strefie, a na prezenty dla zagranicznych polityków rządzący wybrali drewniane bączki z cepelii, ręcznie malowane po 100 zł za sztukę MSZ zamówiło ich ileś tysięcy. Bo będą symbolem "młodości" którą to Polska ma wnieść do Unii. Nie wiadomo śmiać sie czy płakać.
Wogóle cos ostatnio miłosnicy Donaldu jakby sie gdzieś zapadli. A tak niedawno jeszcze chwalili mądrą dalekowzroczną politykę zagraniczna wobec np. Rosji i Białorusi (chyba najwięcej AS82, uwierzył w rosyjska miłość ). A tu coś TIR-y utknęły, MIstrale z Francji przypłynęły, jądrówka w Kaliningradzie sie pojawiła. Wujaszek Łukaszenka przestał lubić Radzia, który wcześniej wywalczył dla niego zniesienie sankcji UE. Merkel z Sarkozy postanowili, że to oni będa o wszystkim w UE decydować, a Donaldu bez prawa głosu może sobie siedzieć przy drzwiach na zydelku.

U kogo te baczki z Cepelii zmówiono ? Pewnie u jakiegos biznesmena z PO, który potem da na kampanie.
Mam nadzieję, ze będą pokazywać w TV jak Radzio i Donaldu wręczają np. królowej Elżbiecie te bączki Może jeden dostanie Komorowski, a później coś opowie na ich temat . Ale czasy....