Drozd napisał(a):

70% respondentów uważa że jest źle a będzie gorzej w ciągu kilku lat. W Unii nie będziemy mieli nic do gadania bo nie jesteśmy w strefie, a na prezenty dla zagranicznych polityków rządzący wybrali drewniane bączki z cepelii, ręcznie malowane po 100 zł za sztukę MSZ zamówiło ich ileś tysięcy. Bo będą symbolem "młodości" którą to Polska ma wnieść do Unii. Nie wiadomo śmiać sie czy płakać.
|
Wogóle cos ostatnio miłosnicy Donaldu jakby sie gdzieś zapadli. A tak niedawno jeszcze chwalili mądrą dalekowzroczną politykę zagraniczna wobec np. Rosji i Białorusi (chyba najwięcej AS82, uwierzył w rosyjska miłość

). A tu coś TIR-y utknęły, MIstrale z Francji przypłynęły, jądrówka w Kaliningradzie sie pojawiła. Wujaszek Łukaszenka przestał lubić Radzia, który wcześniej wywalczył dla niego zniesienie sankcji UE. Merkel z Sarkozy postanowili, że to oni będa o wszystkim w UE decydować, a Donaldu bez prawa głosu może sobie siedzieć przy drzwiach na zydelku.
U kogo te baczki z Cepelii zmówiono ? Pewnie u jakiegos biznesmena z PO, który potem da na kampanie.
Mam nadzieję, ze będą pokazywać w TV jak Radzio i Donaldu wręczają np. królowej Elżbiecie te bączki

Może jeden dostanie Komorowski, a później coś opowie na ich temat

. Ale czasy....