Wyświetl pojedynczy post
kuczmen
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9457
Stary 16.02.2011, 18:02
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
To moj ostatni post zeby nie zasmiecac tematu ,kazdy gra jak chce ja skoro zagralem grubo to chyba musze miec przekonanie o wygranej? przyjdzcie jutro po meczu to sie wymienimy pogladami czy warto bylo grac na Lecha ja tego meczu jestem pewien jak zadnego innego z takim kursem.Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem ale zrobie ksero i przed meczem z Ruchem pokaze jak ktos chce bo bede na tym meczu


przyjde i sie wymienimi poglądami .Mam nadzieje że bedziesz rozczarowany i Lech Cie zawiedzie.Zrób zdjecie telefonem
Odpowiedz cytując