wiktorpiekarski napisał(a):

To moj ostatni post zeby nie zasmiecac tematu ,kazdy gra jak chce ja skoro zagralem grubo to chyba musze miec przekonanie o wygranej? przyjdzcie jutro po meczu to sie wymienimy pogladami czy warto bylo grac na Lecha ja tego meczu jestem pewien jak zadnego innego z takim kursem.Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem ale zrobie ksero i przed meczem z Ruchem pokaze jak ktos chce bo bede na tym meczu
|
przyjde i sie wymienimi poglądami .Mam nadzieje że bedziesz rozczarowany i Lech Cie zawiedzie.Zrób zdjecie telefonem