Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6653
Stary 16.02.2011, 17:54
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Gdyby babcia miala wasy.... Groclin tez odpadl z MC w systemie pucharowym? jakos pamietam,ze wyeliminowali Anglikow 1-1 i 0-0 myle sie? wiec przestan pisac glupoty,ze Lech by odpadl w rywalizacji pucharowej nawet w grupie byl remis w bezposrednich starciach przegrali tam 3-1 by u siebie rowniez wygrac 3-1 i co dalej twierdzisz ,ze w dwumeczu sa gorsi? bo mi sie wydaje,ze jest idealny remis co jeszcze madrego napiszesz?
Lejąć na temat Lecha bądź Amiki zauważ że porównywanie Manchesteru City za czasów Sebastiana Mili i Grzegorza Rasiaka, do Manchesteru City z ubiegłego roku, jest jak porównywanie West Bromwitch Albion do Arsenalu Londyn.
Wtedy M City było średniakiem ligi angielskiej od święta kwalifikującym się do Pucharu UEFA, teraz jest najbogatszym klubem świata, kadrowo nie ustępuje żadnej drużynie na świecie i tylko brak stabilizacji , chęci zawodników do osiągnięcia czegoś a nit tylko zarabiania $$ brakuje tam do skutecznego walczenia o status najlepszej drużyny świata. Z tym że Lech MC nie wyeliminował i raczej już nie wyeliminuje. A gdyby spodkali się później w fazie pucharowej to tylko Cud nad Wartą mógłby sprawić że zwycięsko wyjdzie z dwumeczu Lech. Choć jak wiadomo w piłce nożnej cuda zdażają sie nad wyraz żadko.
a faworytami.

I nie mówie tego żeby zaprzeczyć sukcesom "Kolejorza", takie sa po prostu fakty i niewiele jest klubów na świecie które w pojedynku z MCity moga mówić o równych szansach, a faworytów takich pojedynków możn apoliczyć na jednej ręce.

Lech swoje już zrobił. Śmieszą mnie opinie ludzi którzy piszą o Lechu jako faworycie z Bragą ! Taryfa ulgowa się skończyła i już żadna drużyna ich nie zlekceważy, Braga naprawdę podchodzi do 2mechu z respektem, zadecydują umiejętnosci, głowy zawodników i taktyka. Tak naprawdę pierwszy raz zobaczymy na co stać będzie Bakero. Do tego dodajmy że 90% rodzimych klubów przez pierwszy miesiąc po wznowieni rozgrywek gra katastrofalnie, i dopiero w kwietni, październiku gra zaczyna si fajnie układać.
To w większości przypadkach sprawiło że nasze kluby odpadają z Azerami i Estończykami. Szanse Lecha na awans som bardzo małe, a na ich miejscu wogóle bym sobie tym nie zaprzątał głowy. MUSZĄ uratować sezon w lidze, bo inaczej cała masa punktów które nastukali w LE do rankingu UEFA pujdzie się ....... (według prognoz już teraz Lech byłby rozstawiony w całych eliminacjach do LM !! (w ostatnim sezonie nie byli rozstawieni w przedostatniej fazie)) LEch bez pucharów europejskich za rok bedzie baardzo żałosnym tworem, piłkarze będą na siłe odchodzić itd.

Szanse na awans są niewielkie - może 30 % pewnie mniej, ze względu na wyjazdowy rewanż. O dziwo spokojny jestem o nich że pokażą się naprawde z dobrej strony z Liverpoolem o ile uda im sie awansować. A tak jutro można spodziewać się wszystkeigo - antyfootballu i 0-0, zmiażdzenia i ośmieszenia Lechitów 0-3 jak i ich porywającej gry. W ogólnym rozrachunku kasy an awans kuchennych bym nie postawił.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 16.02.2011 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując