MatMario napisał(a):

|
Czy ktoś z was oglądał "Och Karol 2" i " Jak się pozbyć celulitu". Byłem na obu i tak teraz przeglądam sobie co ludzie o tych produkcjach piszą to dla mnie to jakieś nieporozumienie. Całe szczęście że miałem bilety w gratisie bo po JSPC zaatakowałbym kasjera za pobieranie opłat za tego gniota... Dla mnie szkoda taśmy na tego typu produkcje, już ten Karol lepszy ale dalej poziom filmu mizerny. Na filmwebie są ludzie którym się to podoba. To ze mną coś nie tak? Czy im płacą za te komentarze?
|
Byłem na och karol II w kinie, uśmiałem się dużo ale potem zaczął się film i już nie było tak śmiesznie. Nie wiem dlaczego oni to nazywają komedią... 2 godziny stracone a za bilety nie zwracają..