|
Marszalek a mnie wlasnie boli ,ze w europie stracilismy szacunek jaki mielismy po Jerozolimie i Barcelonie ja na mysl o pucharach mam dreszcze bo to nie jest przypadek ,ze mielismy tyle kompromitacji w 6 lat w tym 2 ostatnio i co przed nastepna runda pucharowa powiedza niektorzy spokojnie kelnerzy a przyjedzie druzyna z Andory i nas wyeliminuje po dwoch remisach i znowu bedzie kompromitacja i polewka w calej polsce;-/ glupio mi jak kibice z innych miast wypominaja mi kompromitacje Wisly i pytaja ''na co ci mistrzostwo jak i tak dostaniecie lanie od kazachow''
|