Tylko media jakoś nie dostrzegają tej różnicy. Nic w tym dziwnego, bo media w Polsce to kabaret. Wolno im powiedzieć tylko to co wolno, a jak ktoś powie czego nie wolno to jest oszołom i skłóca naród

.
Nie wiem czy wiadomość o autostradzie do Tarnowa trafiła do Siwego bo dziwnie sprawy nie skomentował. 70% respondentów uważa że jest źle a będzie gorzej w ciągu kilku lat. W Unii nie będziemy mieli nic do gadania bo nie jesteśmy w strefie, a na prezenty dla zagranicznych polityków rządzący wybrali
drewniane bączki z cepelii, ręcznie malowane po 100 zł za sztukę MSZ zamówiło ich ileś tysięcy. Bo będą symbolem "młodości" którą to Polska ma wnieść do Unii.

Nie wiadomo śmiać sie czy płakać.