Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11748
Stary 16.02.2011, 17:35
Tylko media jakoś nie dostrzegają tej różnicy. Nic w tym dziwnego, bo media w Polsce to kabaret. Wolno im powiedzieć tylko to co wolno, a jak ktoś powie czego nie wolno to jest oszołom i skłóca naród .


Nie wiem czy wiadomość o autostradzie do Tarnowa trafiła do Siwego bo dziwnie sprawy nie skomentował. 70% respondentów uważa że jest źle a będzie gorzej w ciągu kilku lat. W Unii nie będziemy mieli nic do gadania bo nie jesteśmy w strefie, a na prezenty dla zagranicznych polityków rządzący wybrali drewniane bączki z cepelii, ręcznie malowane po 100 zł za sztukę MSZ zamówiło ich ileś tysięcy. Bo będą symbolem "młodości" którą to Polska ma wnieść do Unii. Nie wiadomo śmiać sie czy płakać.
Hej Nasz TS !!