|
Senior Member
Offline
|
#6648

16.02.2011, 17:32
|
WCracow napisał(a): 
|
Braga to druzyna do przejscia, jednak dalej to juz schody i to duze. Liverpool ( bo raczej oni awansuja ) bedzie walczyl o final, bo to moze byc ich jedyny sukces w tym sezonie. Ale inna rzecza jest to, że w tym sezonie graja slabo i przy dobrej grze mozna ich przejsc. Jednak na razie BRAGA.
|
Oj, straszne.
|
|