Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6647
Stary 16.02.2011, 17:26
WCracow napisał(a):Wyświetl post
"CO to za klub i skad on jest?", a w Polsce na każde slowo -WIsła- jest odpowiedz w stylu "Levadia! Levadia!" albo "Bach bach Karabach hahaha" i gorzki smiech z klubu.
Wnoszę,że jesteś młody a o piłce mało wiesz. Wisła jest rozpoznawana w Europie,bardziej niż ci się wydaje.

a z gorzki śmiech to mnie ogarnia jak jakiś człowieczek śmieje się z naszego klubu. Wtedy pytam a gdzie Twój klubik jest?
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 16.02.2011 o godz. 17:29.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując