WCracow napisał(a):

|
"CO to za klub i skad on jest?", a w Polsce na każde slowo -WIsła- jest odpowiedz w stylu "Levadia! Levadia!" albo "Bach bach Karabach hahaha" i gorzki smiech z klubu.
|
Wnoszę,że jesteś młody a o piłce mało wiesz. Wisła jest rozpoznawana w Europie,bardziej niż ci się wydaje.
a z gorzki śmiech to mnie ogarnia jak jakiś człowieczek śmieje się z naszego klubu. Wtedy pytam a gdzie Twój klubik jest?