Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8061
Stary 16.02.2011, 17:24
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Według mnie Ekstraklasa powinna docierać do większej liczby widzów niż tylko posiadacze Canal + i Orange. Nawet jeżeli jakość transmisji miała by stracić na jakości to i tak jestem zwolennikiem Ekstraklasy w otwartej telewizji lub bardziej przystępnych platform jak chociażby Cyfrowy Polsat. Przystępnych względem ceny. Cyfra jest nieosiągalna dla wielu ze względów finansowych.
Sygnał C+ dociera do całej Polski bo to jest satelita więc nie bardzo rozumiem o co chodzi. Poza tym nie mam zamiaru słuchać tkomentarzy Borka. W C+ jeszcze jako tako komentarz jest obiwktywny ale gdyby to przeszło do Polsatu to poziom transmisji by spadł. Poza tym kto broni Polsatowi wyłożyć najwyższą oferte
Odpowiedz cytując