mądry głos w dyskusji cenie ludzi obiektywnych ja dodam od siebie my mielismy 4 kompromitacje tibilisi valerenga levadia karabah a Lech ? najwyzej terek grozny to w porownaniu z nami valerenga .Jezeli chcemy miec wieksze sukcesy od Lecha trzeba wejsc do ligi mistrzow i wtedy nawet 1/16 Lecha nas nie przebije bo na lige mistrzow czekamy juz prawie 20 lat

no 15
