JrQ- napisał(a):

|
Powiem Ci, że oglądałem sobie ten magazyn raz jeszcze (Tobie też radzę) i nic takiego ze strony Iwana nie miało miejsca... owszem, śmiali się z transferów, ale to Andrzej Iwan akurat pochwalił zakupy np Meliksona, uczestnika MŚ Jaliensa itd. Skrytykował też stadion. A resztę, to już wasza nadinterpretacja...
|
Za żadne skarby bym tego nie obejrzał drugi raz, a Melikosna z tego co pamiętam chciał pochwalić ale nie dali mu dojść do głosu.