Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Jirsak szaleje!
"Warto podkreślić, że dwa gole ze stałych fragmentów gry strzelił Tomas Jirsak. Najpierw wykorzystał zbyt długie ustawianie się muru i rzutu wolnego przymierzył w samo okienko, a potem zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego!"
|
Ciekaw jestem, który z bramkarzy dał sobie wbić z rożnego... Mam nadzieję, że nie był to Pareiko, bo liczę na niego już na wiosnę.