Wyświetl pojedynczy post
hejR22
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6640
Stary 16.02.2011, 16:42
walic pyry!!! musza odpasc musza dostac łomot z BRAGA!!! bo to sa kur... poznanskie!!!
4 powody dla których chce żeby Braga im dojebała :
1. Ja Wisła przegra jakiś mecz w pucharach czy lidze to pyry się spuszczają ze szczęścia , więc my Wiślacy też mamy się cieszyć jak ta sprzedajna pralka dostanie w dupe
2. Są braćmi naszego największego wroga
3. Jak przegrali u nas w Krakowie 4:2 to to bydło z poznania zaczeło żucać w naszą strone sztucznymi ogniami
4. I jak byliśmy u nich w pyrlandi to ochrona otworzyła im bramki , żeby była zadyma . I do tej pory ich nikt nie ukarał ! A nas ukarali zakazem wyjazdu na dwa mecze (min.Derby)
Odpowiedz cytując