Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6639
Stary 16.02.2011, 16:34
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
sorki ale bedac obiektywnym my mielismy na rozkladzie Parme iSchalke a Lech MC i jeden z najbardziej utytulowanych klubow swiata Juventus w lidze europy trudniej jest dojsc do 1/16 niz wtedy do 1/8
Kpisz czy o droge pytasz? System grupowy umożliwia łatwiejsze dojście do 1/16. Gdyby grali dwumecze to odpadliby z Man City. Poza tym to jest 1/16 a nie 1/8
Odpowiedz cytując