Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#540
Stary 16.02.2011, 16:32
Dagobert napisał(a):Wyświetl post
jasne ze wszystkie aspekty marketingiu należy zrobic dobrze... ale bez jaj ze ktos twierdzi ze jestesmy 100 lat za strona Lecha i na dowod pokazuje ze na ich stronie jest wieksza ikona fb...
Jeśli pijesz to do mnie, to nigdy nie porównywałem strony Wisły z Lecha, również nie pisałem nic o ikonce FB która według mnie teraz jest wystarczająco dobra.

Owszem pisałem o całym marketingu ale ten kto był w Poznaniu ten wie o co chodzi, wszystko kręci się wokół tego klubu, tam wchodzisz do sklepu odzieżowego i możesz kupić koszulki Lecha. Oczywiście u nas tego wszystkiego nie można zrealizować.
A przykład budowania pozytywnej atmosfery wokół klubu miałem nie dawno chociażby oglądając Orange Sport gdzie naśmiewali się ze stadionu, transferów Wisły, a na czele tego wszystkiego stał pan Iwan, stary beznadziejny Jaliens, nasz nowy napastnik podobno ostanie dwa lata spędził na ławie a Melikson został wypchnięty z Izarela. Tak przedstawili tam transfery Wisły.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.02.2011 o godz. 16:41.
Odpowiedz cytując