Tak jak Speedy mówi, lepiej odstawić ten mecz na bok. Jakbym stawiał to X2 po dobrym kursie 1.60. Lech mocno się osłabił Lewandowski, Peszko. Portugalskiej ligi do naszej nie ma co porównywać

Lech u siebie może powalczyć o remis, ale tam dostanie baty tak myślę
