Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków
Offline
#
6638
16.02.2011, 16:08
sorki ale bedac obiektywnym my mielismy na rozkladzie Parme iSchalke a Lech MC i jeden z najbardziej utytulowanych klubow swiata Juventus w lidze europy trudniej jest dojsc do 1/16 niz wtedy do 1/8
wiktorpiekarski
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez wiktorpiekarski